Bivši igrač crno-belih Vladimir Abadžić ( imao učinak od 15 odbrana od čega čak 4 sedmerca)je najzaslužniji za ostanak bodova u Subotici i nanošenje prvog poraza timu Nenada Maksića, u nastavku sezone, 24:22 (13:11). U uvodmin minutima meča, domaći su bili mnogo konkretniji i sigurniji što im je donelo prednost od 5:1 u 8. minutu, Da posedujemo kvalitet videlo se u narednim minutama, jer smo vrlo brzo stigli do izjednačenja 6:6 (19.), a preko Minića u 25. minutu i do prednosti  od 9:10. Nažalost to je bilo sve od prednosti gostujućeg tima pred oko 1000 gledalaca. Drugi deo se igrao “gol za gol“ po principu domaći povedu golom razlike a tim iz Humske sustiže prednost. Sve je to trajalo do 51. minutu kada gosti ne koriste svoj napad. Ekipa Vojputa to koristi i u 52. minutu golom Pernara dolaze do prednosti od 21:18 koja je, ispostaviće se kasnije, bila dovoljna da bodovi ostanu u Subotici. Poslednja šansa da se možda stigne do boda je bilau poslednjem minutu kada smo smanjili na 23:22, ali su domaći nakon tajmauta uspeli da postignu gol za konačnu pobedu 24:22.

U nedelju 11. marta nas očekuje meč protiv Obilića.