U derbi utakmici IX kola PRLM centar ekipa RK Partizan 2 uspela je da posle velike borbe osvoji dva izuzetno važna boda protiv iskusne i veoma neugodne ekipe Loznice.

Posle slabog početka utakmice i početnog vođstva od 0:2 ekipe Loznice,konsoliduju se redovi i Partizan pravi seriju 7:1,da bi posle toga ponovo usledio slab period i na poluvreme se odlazi sa prednosti Loznice od 12:13.

Početak drugogo poluvremena donosi kvalitetniju odbranu Partizana,ali dosta promašaja iz zicer situacija tako da ne uspevaju da se rezultatski odvoje.Sve do 56.minuta se igra gol za gol,kada Partizan pravi seriju 4:0,i od 21:23 za Loznicu dolazi se do konačnih 25:23.