Drugo mesto na ”Gužvinom” memorijalu

Crno – beli su osvojili drugo mesto na IV memorijalnom turniru ”Nikola Jevremović – Gužva”. U finalnom meču ih je savladala Metaloplastika 28:29 (14:15). Po ocenama mnogih prisutnih viđeno je najbolja utkamica od kada se turnir organizuje. Prava, prvenstvena borba kao da se igralo za bodove, a obe ekipe sa velikom željom da pobede. U prvom poluvremenu naš tim je igrao veoma dobro u fazi napada. Vanja Ilić je efikasno počeo utakmicu, vrlo brzo su mu se pridodali Popović i Sretenović, ali je slabija igra u odbrani bila razlog zbog kojeg je Metaloplastika od 18. minuta prešla u vođstvo koje su Beograđani potpuno preokrenuli u dva navrata, u 35. i u 38. minutu, golovima Pavića (17:16 odnosno 20:19). U 54. minutu Kukić ponovo dovodi crno-bele do prednosti 28:27, ali nakon toga nije postignut nijedan pogodak u poslednjih 6 minua, dok su Šapčani preko Obradovića i Ostojića pogotke i tako stigli do nove pobede.
Treće mesto osvojila je ekipa Sloge iz Požege savladavši domaći Metalac 26:25.
Za najboljeg igrača turnira izabran je naš kapiten Vanja Ilić, dok je najbolji strelac Nemanja Obradović iz Metaloplastike sa 14 postignutih golova.