Večerašnja utakmica Partizan – Jugović, završena je bez pobednika, rezultatom 21:21. Crno – Beli su u prvom polu – vremenu bili znatno bolji od ekipe domaćina, te su već u prvim minutima poveli sa četiri gola razlike (0:4). Posle niza sjajnih poteza našeg tima, trideseti minut je odsviran na rezultat 9:11. Na početku drugog dela utakmice, ponovo smo postigli razliku od četiri gola i izvanredno držali prednost sve do pedeset i četvrtog  minuta, kada je ekipa Jugovića iskoristila priključak i uspela sam finiš utakmice da dovede do izjednačenja. Izvanrednom borbom istakli su se Lazar Kukić i Ivan Popović, dok nikako ne smemo zaobići golmana Aleksandra Tomića, sa sjanih devetnaest odbranjenih šuteva.  Ovako je završena poslednja utakmica prvenstva u ovoj godini, koje će biti nastavljeno u februaru mesecu, 2016. godine.