Nakon pobede protiv Crvene Zvezde, danas su crno-beli , teže nego što se očekivalo, savladali veoma dobru ekipu Sloge 27:24 (13:12). Početak nije nagoveštavao tako nešto jer je već na početku domaći tim imao 4:2 i 6:4 (11′), ali je od tog momenta konce igre uzeo tim Sloge. U sledećih 7 minuta je gostujući tim napravio 0:5 i stigao do 6:9 (18′). Najviše zahvaljujući Živkoviću i Maksiću naš tim se vraća u igru i pravi preokret do 28. minuta kada ponovo dolazimo na +2 (13:11). Drugo poluvreme donosi potpuno izjednačenu igru. “Žilavi“ gosti su se odlično držali u meču i pravili veliki pritisak na domaće igrače. Trener Maksić je tražio dobitnu kombinaciju i našao ju je u golmanu Ćućuzu, koji je prvi pokrenuo tim i Kukiću, koji je imao odlične “minijaturae“. U 55. minutu crno-beli dolaze prvi put do +3 (25:22). Tada su verovatno svi pomislili da je sve gotovo, ali je Sloga uspela ponovo da smanji rezultat, ovaj put, na 25:24  (57′). Dobro osmišljen napad je doneo sedmerac nad Pešićem koji je realizovao Maksić. što je bilo dovoljno da se upišu novi bodovi.