U 1/4 finalu Kupa Centar Partizan se sastao sa mladom ekipom PKB-a, koju je sa klupe predvodio bivši kapiten crno-belih Goran Cmiljanić. Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri i stalno smenjivanje rezultatske prednosti, što je dovelo do nerešenog rezultata na poluvremenu (17:17). Početak drugog poluvremena nagovestio je mnogo bolju igru domaće ekipe. Trener Maksić dao je šansu mladom golmanu Mihailu Iliću koju je on iskoristio na pravi način. Odbrane Ilića bile su pravi implus igračima u napadu da postignu golove i povećaju prednost. Kao i u prethodnim utakmicama Kupa nastavljen je trend uvođenja u igru igrača iz drugog tima Partizana. Ovog puta priliku su dobili Tomić i Pavlović, koji su se uklopili u sistem igre. Susret dva bivša kapitena Partizana, u ulogama trenera, završen je u korist trenera Maksića (40:30).