Rukometaši Partizana pretrpeli su na svom terenu poraz od ekipe Novog Pazara u meču trećeg kola Superlige Srbije – 24:26. Crno-beli su u dosadašnjem toku državnog prvenstva i dalje bez trijumfa, uz dva izgubljena meča i jedan remi.
Naši momci su posle prvih 30 minuta imali minimalno vođstvo – 12:11, ali su u drugom delu igre raspoloženom rivalu dozvolili da uđe u seriju i potpuno preokrene rezultat. Novi Pazar je u 50. minutu došao do četiri gola prednosti (17:21), a crno-beli su do kraja uspeli samo da ublaže poraz.
Goste su do prvog trijumfa u elitnom takmičenju predvodili Savo Slavuljica sa osam i Armin Kaltak sa šest golova, dok je Stefan Šaponjić dodao četiri gola. Našim momcima dodatno je pomrsio konce golman Janko Gemaljević koji je zabeležio 21 odbranu.
Najefikasniji kod crno-belih bio je šestostruki strelac Darko Stevanović, a pratili su ga Luka Minić i Mladen Šotić sa po pet pogodaka.