"Ako je poraz u Smederevu bio iznenadjenje, večerašnji poraz više nije iznenađenje, Partizan Dunav osiguranje je poražen i u Beogradu". Tim rečima je počeo konferenciju za novinare trener Aleksandar Brković. Početak meča nije nagoveštavao da će tim iz Humske biti poražen. Naime, naš tim je odlično otvorio utakmicu, lakim golovima došao do prednosti od 7:2 u 12. minutu. U tom minutu sledi tajm-out gostiju, a sve što se dešavalo na terenu nakon toga  bilo je u korist gostujućeg tima. U 35. minutu gosti dolaze do najveće prednosti od 5 golova (14:19 i 16:21). Crno-beli ipak uspevaju da se vrate u utakmicu i u 47. minutu izjednače na 23:23. U  tim momentima domaći (tačnije Kladarin) ne koriste sedmerac i kontranapad, što gosti znalački koriste i vraćaju prednost od 3 gola rzlike. Time je propuštena poslednja šansa da naš tim pobedi na večerašnjoj utakmici. Ponovo je, na golu Jugovića, odličan bio Perović sa 16 odbrana (1 sedmerac), dok je u napadu nerešiva enigma bio Jošić sa 8 postignutih golova. U domaćem timu nešto bolji od ostalih bio je, posle dužeg vremena, Marijanac sa 6 postignutih golova.