U 12. kolu Super Rukometne Lige Srbije Partizan je ostao bez bodova na gostovanju u Niškom Čairu. Rukometaši Partizana odlično su otvorili meč i tokom prvog poluvremena uspešno parirali protivniku. Na pauzu između poluvremena se otišlo sa rezultatom 10:10. Početkom drugog poluvremena istakao se golman Železničara, Zlatanović, koji je svojim odbranama sprečio da se crno-beli približe i preokrenu utakmicu u svoju korist. Bodreni sa tribina, kao da su domaćini, rukometaši Partizana nisu uspeli da ostvare željenu pobedu. MVP 11. kola Sretenović Stevan istakao se i u ovoj utakmici sa postignutih 7 golova.

Crno-beli poslednju utakmicu u ovoj godini igraju u četvrtak 18.12. u 18:30h u SC Voždovac, u kojoj dočekuju ekipu RK Morave iz Velike Plane u Finalu Kupa grupe „Centar“.