U jakoj finalnoj utakmici Kupa Srbije protiv Zaječara, Partizan je uspeo da pobedi i okiti se duplom krunom. Nakon isteka 60-og minuta na semaforu je ispisan rezultat 24:30, ali do prednosti od 6 golova, crno-beli nisu došli lako. Na poluvremenu je vodio Zaječar – 12:13."Zaječar nas je namučio 50 minuta, ali mislim da smo u rotaciji uspeli da ih savladamo jer nisu imali više snage da trče sa nama. Možda je i naša želja za pobedom bila jača", rekao je kapiten Partizana, Uroš Mitrović. Na kraju sezone, strateg Partizana, Aleksandar Brković, imao je samo reči hvale za svoj tim."Završili smo sezonu onako kako i treba – trijumfalno! Ekipa Zaječara je pokazala visok nivo borbenosti, oni su definitivno moralni pobednici celog takmičenja. Mi smo zadovoljni što smo osvojili trofej, izbacili ove sezone na rukometnu scenu nekoliko mladih igrača. Definitivno možemo da kažemo da je ova sezona bila jedna od boljih, a neosvojena šampionska titula nam samo daje motiv za sledeću godinu. Najefikasniji u Partizanu bio je Radivojević sa 10 golova, kome je ovo ujedno i oproštajna utakmica u crno-belom dresu. U Zaječaru ga je, sa 9 golova, pratio Petković.