Rukometaši Partizana napravili su veliko iznenađenje u utakmici šestog kola plej-ofa Super rukometne lige Srbije, pošto su na domaćem terenu nadigrali niški Železničar rezultatom 30:22.

Crno-beli momci ušli su pomalo nesigurno u ovaj meč i dozvolili gostima da povedu sa 8:5, ali je Partizan napravio seriju 4:0 i preokrenuo rezultat u svoju korist (9:8).  Prednost od jednog gola naš tim je sačuvao do poluvremena, pa se na pauzu otišlo pri rezultatu 12:11.

Na startu drugog dela igre usledila je golgeterska serija crno-belih rukometaša, koji su u prvih 14 minuta nastavka dozvolili protivniku svega jedan pogodak, dok su oni mrežu rivala zatresli devet puta (21:12). Uz to je sjajan na golu Partizana bio Milosavljev, koji je meč završio sa 20 odbrana i proglašen je za igrača utakmice.

Nišlije nisu imale adekvatan odgovor na odličnu igru naše ekipe. Partizan je u finišu meča imao i plus 11 (30:19), ali su gosti sa tri vezana gola smanjili rezultatski zaostatak, za konačnih 30:22.

Najefikasniji u redovima našeg tima bio je Stefan Jokić sa sedam pogodaka, šest manje upisao je Vuk Milenković, a po četiri Bojan Butulija, Luka Minić i Darko Stevanović. U gostujućoj ekipi istakao se Mladen Krsmančić sa sedam postignutih golova.

Partizan je došao do svoje treće pobede u doigravanju za prvaka države (pored tri poraza), dok je Železničaru ovo prvi poraz, posle četiri pobede i jednog remija.