Na utakmici trećeg kola Super lige, Crno –Beli su odneli ubedljivu pobedu nad ekipom Jugovića, rezultatom 34:22. Partizan je poveo već  u prvim minutima i superiorno igrao do kraja duela. Prvo poluvreme smo završili sa ostvarenih 11 golova razlike (20:9) i oštrim tempom nastavili i u drugom poluvremenu. Navijače na Banjici na noge je digao izvanredni golman Aleksandar Tomić, odbranivši 17 šuteva, dok je  Andrija Đuričić ponovo  komandovao čvrstom odbranom. Priliku da debituju za RK Partizan, uspešno su iskoristili  i Stošljević, Šotra i Peruničić. Sledeća utakmica biće opet odigrana na domaćem terenu, protiv ekipe Sloga iz Požege.