Kao i što su najavili pre utakmice, crno-beli su prikazali još bolju igru, borbenost i zasluženo su slavili protiv Vojvodine, direktong protivnika za osvajanje 3. mesta. Početak meča nije obećavao da će gostujući tim slaviti, jer je domaćin poveo veoma ubedljivo već u 7. minutu (5:1), a svoju najveću prednost, od 5 golova (12:7 i 13:8), stiče u 17. i 19. minutu. Partizan Dunav osiguranje tada počinje znatno čvršće da igra u odbrani što je omogućilo nekoliko postignutih golova iz kontranapada, čime je do kraja prvog poluvremena uhvaćen priključak i rezultat je bio 15:14. Od početka drugog poluvremena tim iz Humske je nametnuo svoju brzu igru koju domaći, zbog suženog izbora igrača, nisu mogli da prate. Odbrana je funkcionisala dosta dobro, a Abadžić je odlično branio (16 odbrana ili 39% uspešnosti). Najveće vođstvo gostiju je bilo u 58. minutu i to 7 golova razlike (23:30). Rukometaši Partizan Dunav osiguranja su u drugom delu utakmice pokazali raznovrsnu igru sa dosta postignutih golova sa pozicije pivotmena i oba krila, a treba istaći i gol postignut sa igračem manje nakon odigranog cepelina Babić-Kostadinović.