Crno-beli su slavili na još jednom teškom gostovanju, ovoga puta u Kruševcu, 20:23 (8:14). Glavna odlika prvog dela bila je odlična odbrana za koju domaći nisu imali rešenja. Iz takve odbrane tim iz Humske je kontrama lako postizao golove. Prednost je rasla do najvećih + 8 (6:14) u 26. minutu, ali su u poslednje 4 minuta ispustili priliku da reše pitanje pobednika. Drugi deo doneo je dosta uzbuđenja, jer su domaći silovito startovali i golovima Šukića podgrejali nadu da možda mogu doći do preokreta. Najveća prepreka na tom putu im je bio golman Vasić koji najpre na 14:16, brani kontranapad Zubiću, a nešto kasnije i "zicer" Šukiću u situaciji sa igračem manje. To je donelo novu energiju u napadu koju koristi najviše Nemanja Ilić koji je vezanim golovima rešio pitanje pobedinka. Pobeda u Kruševcu dobija na velikom značaju, jer je najbliži pratilac Vojvodina poražena u Šapcu, tako da tim trenera Brkovića sada ima 3 boda prednosti i jedina je ne poražena ekipa u SRL Srbije. Posebno treba istaći naše navernije navijače koji su u došli velikom broju i tokom cele utakmice bodrili crno-beli tim.