Utakmicom Partizana i Železničara u Beogradu završeno je 18. kolo ARKUS lige i prekinut niz bez poraza crno-belih. Posle pet vezanih trijumfa u elitnom rangu srpskog rukometa, naš tim je pred svojom publikom ostao bez bodova – 21:26 (9:10).

Bili su crno-beli odličan protivnik Nišlijama u prvom poluvremenu, stekli su tri gola prednosti (7:4), ali su gosti tokom poslednjih deset minuta preokrenuli rezultat u svoju korist – 9:10.

Uvećavao je Železničar svoj golgeterski saldo, dok je naš tim pokušavao da vrati rezultatsku neizvesnost. Ipak, dva boda koja su mogla biti ključna za plasman Partizana u plej-of otišla su u Niš – 21:26.

Zapisnik sa meča možete pogledati OVDE.

Crno-beli u narednom kolu dočekuju Spartak iz Subotice, a nakon toga predstoje susreti sa Rudarom (u gostima), Obilićem (kod kuće) i Dinamom (u gostima).

TABELA: Dinamo 32, Železničar 1949 26, Partizan 21, Novi Pazar 20, Dubočica 54 20, Rudar 18