Nije uspela mlada ekipa Partizana 2,da se probudi posle pobede protiv Sinđelića pre dva dana i zbog slabijeg pristupa u odbrani poražena je od ekpe NOVOG BEOGRADA.

Partizan_2 NOVI_BEOGRAD
RK PARTIZAN 2
33:41 (19:20) RK NOVI BEOGRAD
Sedmerci: 5(4) Isključenja: 10 min Broj gledalaca:
60
Sedmerci: 7(5) Isključenja: 18 min
Sudija A: Jevtić Miloš (Lazarevac) Sudija B: Jevtić Đorđe (Lazarevac)
Đokić 4, Pižurica 1, Kukić 4, Radović, Mršulja 11 (1), Marinović 3, Knežević M., Rodić, Stevanović 2 (1), Nikolić 1, Radovanović, Živković 7 (2), Stanojlović, Iričanin, Tomić,  Hala Banjica Bijelić 3 (1), Nikolić, Beljin 11 (3), Andrejević 5 (1), Minić 1, Milutinović 4, Puletić, Radosavljević, Stanojević 1, Peić 2, Stanković D., Kovačević 7, Ivanović, Vujović 3, Stanković L., Gvoić 4,

grupna

U SC Voždovac, na Banjici, u pravoj goleadi, gostujući Novi Beograd ubedljivo je savladao crno beli podmladak. Gosti su bili bolji sve vreme utakmice, diktirali tempo, imali kontrolu nad igrom i rezultatom i zasluženo slavili.

sudije

Domaći su počeli odlično i u 4. minutu imali prednost od dva gola (3:1). Gosti ubrzo (5. minut) poravnavaju na 4:4 i od tog momenta pa sve do kraja su bili u konstantoj prednosti. Tokom prvog poluvremena najveću prednost su ostvarili u 13. minutu (7:11). Kako je prvo poluvreme odmicalo domaći su uspevali s’vremena na vreme da se konsoliduju i smanje prednost gostiju a da početkom 30. minuta izjednače na 19:19. Na odmor se ipak otišlo sa minimalnom prednošću gostiju (19:20).

predstavljanje

detalj_13

U drugom poluvremenu gosti su dominirali sve vreme. Njihova prednost se uvećavala iz minuta u minut da bi početkom 59. minuta iznosila maksimalnih 9 golova.

detalj_12

Josip Draslar (RK Partizan 2): Nismo uspeli da se oporavimo od meča sa Sinđelićem a prilično nas je omelo neigranje povređenog Radovanovića. Moji igrači su imali loš pristup utakmici tako da sve čestitke Novom Beogradu na zasluženoj pobedi.

draslar

Nikola Maksimović (RK Novi Beograd): U utakmici obostrano loših odbrana mi smo ipak uspeli da zaigramo nešto bolje u drugom poluvremenu meča u tom segmentu igre i zasluženo pobedili. Ostaje nam još jedna utakmica da pobedimo i da se tako dostojanstveno oprostimo od ovogodišnjeg prvenstva.