Rukometaši Partizan Dunav osiguranja su porazili mladu ekipu Crvenke rezultatom 40:28 (19:15). Do 13. minuta gosti su imali rezultatsku prednost najviše do 3 gola razlike, a od tada i rezultata 12:11 pa do kraja utakmice domaći tim je konstantno vodio.

Jedini priključak gosti su imali pri rezultatu 24:23, a nakon toga na terenu je bio dominantan tim Partizan Dunav osiguranja. Najefikasniji igrači u timu Partizana bili su Kostadinović sa 11 i Pilipović sa 7 postignutih golova.

Na golu se istakao golman Stojković sa 15 odbrana, dok je kod gostiju najzapaženiji bio golman Mjerimačka sa 16 odbrana.

Usled kazne trenera Saše Boškovića, domaću ekipu je vodio njegov pomoćnik Aleksandar Brković uz podršku trenera golmana Mihaila Radosavljevića.