Crno-beli mladići su uspeli da savladaju još jednog kandidata za play-off, tim SLoge iz Požege, 28:27 (13:11). Prvi deo meča domaći tim je bio daleko bolji, ali nije uspeo da realizuje sve šanse koje su mu se ukazale. Dovoljno je reći da smo imali prednost 6:2 (10′) odnosno 11:6 (22′) čime smo praktično mogli rešiti meč već u prvom delu. U tih 27 minuta su crno-beli bili dominantni i prava je šteta što u poslednje 3 minuta nisu bili dovoljno koncentrisani. To su iskusniji igrači iz Požege kaznili i praktično se bez igre rezultatski vratili u meč. Nastavak utakmice doneo je dosta neizvesniju igru “gol za gol“ gde je tim iz Humske imao najveću prednost + 2. Tek u 60. minutu Jokić postiže gol za 28:26 čime je utakmica bila rešena. U narednom kolu crno-bele očekuje gostovanje uvek neugodnom Rudaru iz Kostolca. Meč će se odigrati u subotu 29. oktobra u 19:00 časova u hali u Kostolcu.