Velika pobeda tima iz Humske u Kaću 23:28 (12:14). Crno-beli su uspeli da se, po ko zna koji put ove sezone, izdignu nakon bolnog poraza od Vojvodine u prethodnom kolu i ubedljivo savladaju favorizovani Jugović u Kaću. Domaći tim je sigurnije ušao u meč i imao je prednost do 22. minuta, ali se videlo da ekipa trenera Maksića igra sve bolje iz minuta u minut i da je pitanje vremena kada će preći u vođstvo. Golom Sretenovića u 23. minutu , naš tim prvi put dolazi do prednosti 10:11. Desetak sekundi pre kraja prvog dela, Mršulja postiže gol za +3 (11:14), ali je nesmotrenost u povratku u odbranu omogućila “Jugoviću“ da ipak smanji na 12:14. “Plavi“ su na početku drugog poluvremena počeli igru na sve ili ništa, dosta agresivnije, ali je prednost bila na strani gostiju od 1-3 gola. Kada je u 47. minutu Seleši izjednačio na 21:21, očekivalo se da će se po ko zna koji put ući u neizvesnu završnicu. Mršulja je preuzeo odgovornost realizujući sedmerac, a Vanja Ilić odlično odigrava u odbrani, preseca loptu i pogađa u kontranapadu. Tako se ponovo vratila stabilnost tima i uz odbrane Ćućuza je meč lagano priveden kraju sa najvećom prednošću od 5 golova (23:28).

Crno-beli tim u nedelju 17. maja od 19 časova (hala Banjica) očekuje veoma važan meč protiv Spartak Vojputa.

Pozivamo sve navijače da dođu i pruže podršku sjajnim momcima, koji se iskreno i do poslednje sekunde bore na svim mečevima ove sezone.

Svi gledaoci koji dođu sa obeležijima našeg kluba očekuje slobodan ulaz!!!