Crno-beli su lakše nego što se očekivalo savladali, uvek neugodni Jugović, 35:19 (16:6). Već u uvodnim minutima meča domaći su poveli 3:0, da bi u 12. minutu ta prednost bila 8:4, gde se mogao videti različit repertoar šuteva Stevanovića. Od 17. minuta i rezultata 8:5, crnobeli odličnom igrom prave seriju 8:0. Jednostavno je u tim momentima sve funkcionisalo, počev od odbrane, zatim odbrana golmana Milosavljeva što su u napadu pretvarali u razliku Milenković, Maksić i Butulija. Drugo poluvreme je počelo fantastičnim odbranama Milosavljeva koji je u prvih dva i po minuta imao 5 vezanih odbrana. Jednostavno gosti nisu mogli da nađu put lopti do mreže. Prednost je rasla na +15 (23:8) u 40. minutu meča. To je bio signal da trener Maksić u igru uvede sve igrače. Goste je na momente spašavao golman Andrić. Dok su domaći pre svega golovima iz kontranapada preko Jokića, Maksića i na kraju Mikića za najvećih +16 na kraju meča 35:19.