Crno beli su osvojili veliki bod u Velikoj Plani 28:28 (14:14). U prvom poluvremenu su naši momci bili daleko bolji, imali su prednost tokom celog prvog dela. Kapiten Živković je vodio svoje momke koji su se borili do zadnjeg atoma snage. Ipak taj kraj poluvremena i poslednjih 3 minuta su opet bila kobna. Dozvoljeno je da domaći u periodu od 28-38. minuta naprave 7:1 (19:15). Morava je imala konstantno prednost od 3-4 gola sve do 54. minuta. Onda na scenu stupaju Jokić i Bojan Radivojević koji su fenomenalno iskoristili bukvalno sve prilike koje su im se otvorile. Imali smo u poslednjih 15 sekundi meča napad i da pobedimo, ali ga nažalost nismo iskoristili. Sve u svemu raduje igrai borbenost crno-belih. Trener Maksić je majstorski raznim kombinacijama iskoristio sve potencijale u zaista veoma teškoj situaciji, kada mu povrede najboljih igrača kroje tim. Nijednog momenta se nije predavao i to donosi rezultat.