Ekipa Vojvodine je pobednik IX trofeja “Dragan  Ranković“. Oni su u finalnom meču bili bolji od Crvene Zvezde rezultatom 31:25 (17:12). Samo u prvih 10 minuta je viđena izjednačena borba, a onda je u 12. minutu golovima Elezovića i Živkovića došla do prednosti koju nisu ispustili do kraja. Nejveća prednost je iznosila 10 golova (23:13 odnosno 26:16).

U meču za 3. mesto Spartak Vojput je savladao domaćina Partizan 27:28 (15:14). Za razliku od finalne utkamice, ovde je viđena dosta izjednačenija igra u kojoj su se ekipe smenjivale u vođstvu. Nešto slično kao i na jučerašnjoj utakmici, domaći su imali prednost i napad u 57. minutu za +2, ali ga nisu realizovali, pa su iskusni gosti golovima Jovanovića i Čupića stigli do trijumfa.

Pobedniku turnira prelazni i trajni pehar je predao Aleksandar Butorović član UO RK “Partizan“.

Za najbolje igrača turnira je proglašen desni bek  Vojvodine – Orbović .