CRNO-BELI IZGUBILI U LESKOVCU: Poraz ostao u senci poruke na tribinama

Rukometaši Partizana poraženi su na gostovanju ekipi Dubočice rezultatom 29:27 (15:13). Kako su oba tima obezbedila plasman među najboljih osam, crno-beli će priliku za revanš imati već u plej-ofu.

Kada su naši momci zakoračili na parket, imali su šta i da vide. Tik uz parket bio je okačen transparent sa natpisom: ,,Domaćin si i ovde bez ikakvih dilema. Naša pesma odzvanja i kada nas nema”. Ohrabreni porukom podrške, uprkos praznim tribinama, crno-beli su dobro ušli u meč i u jednom momentu imali prednost od tri gola (9:12). Međutim, domaćin je u nastavku napravio preokret, pa se na poluvreme otišlo pri rezultatu 15:13.

Partizan je u drugom poluvremenu u nekoliko navrata prišao na gol zaostatka, ali je Dubočica meč ipak rešila u svoju korist – 29:27.

Aleksa Maksić bio je najefikasniji u našem sastavu sa osam pogodaka, a pratili su ga Ignjat Nešić sa pet i Nenad Mandić sa četiri.

U poslednjem kolu prvog dela ARKUS lige Partizan dočekuje subotički Spartak, a potom sledi borba za titulu šampiona Srbije.