U finalu 6. međunarodnog memorijalnog turnira "Dragan Ranković" protivnik crno-belih biće francuska ekipa "ESMGO" . U prvom meču na turniru Francuzi su, iznenađujuće, ubedljivo savladali "Metaloplastiku ZK" 38:29 (15:14). Tim trenera Dragana Mihailovića je od početka imao prednost koja je sredinom drugog poluvremena dostigla najvećih +9 (33:24), a koju su uspeli da sačuvaju do kraja meča.  Druga utakmica bila je prvo pojavljivanje tima iz Humske na Banjici ove sezone. Uvodni minuti meča bili su izjednačeni, ali je tim Politehnike napravio 5:0 od 9. do 17. minuta. Crno-beli nakon toga smanjuju prednost gostiju da bi na poluvremenu bio izjednačen 13:13. Od 33. minuta prednost prelazi na stranu domaćih (15:14) koji je lako zadržavaju do kraja utakmice. Drugog dana turnira od 17:00 časova odigraće se utakmica za 3. mesto između Metaloplastike ZK i Politehnike, a od 19:00 u finalu će se susresti tim Dragana Mihailovića, bivšeg igrača Partizana, ESMGO i domaćin turnira Partizan. Pozivamo sve ljubitelje rukometa da dođu na Banjicu i uživaju u lepom rukometu.