Nakon nekoliko poraza, crno-beli su uspeli da pobede, veoma dobar tim Priboja, na svom terenu rezultatom 38-27. Početak utakmice je obeležila nervozna igra domaćina koji je izgubljenim loptama omogućio gostima da iz kontranapada lako postignu 3 gola i tako imaju minimalnu prednost sve do 8. minuta utakmice. Tada su domaći u fazi odbrane zaigrali nešto čvršće što je rezultiralo serijom postignutih golova u kojoj su se realizatorski isticali krilni igrači Pilipović i Kostadinović. Prvo je napravljena serija od 18-23. minuta 4:1, a u poslednjih 6 minuta prvog poluvremena 5:1. Početak drugog poluvremena obeležile su serije postignutih golova oba tima, najpre domaće ekipe od 31-32. minuta 2:0, a zatim gostiju od 33-35. minuta od 3:0. Ekipa Priboja u 43. minutu smanjuje razliku na 24:19, što je bio alarm za crno-bele da poslednjih 15-tak minuta odigraju dosta angažovanije. Takav pristup je doprineo na kraju veoma ubedljivoj pobedi. U timu iz Humske posebno treba istaći veoma dobru igru Kostadinovića koji je postigao 13 golova (15/13), uz to je imao 2 asistencije i osvojio 5 lopti. Pored njega istakli su se Pilipović sa 10 (11/10) i Beočanin sa 7 (9/7) postignutih golova.