Crno-beli su nastavili sa odličnim igrama na gostujućim terenima vezavši četvrtu uzastopnu pobedu, ovaj put protiv Proletera 33:22. Početak utakmice nije nagoveštavao takav konačan rezultat. Tim iz Humske je meč započeo sa nekoliko promašenih "zicera", što je domaćin znao da iskoristi i došao do prednosti od 2:0, 6:2, 9:5. Tada golman Abadžić brani nekoliko uzastopnih šuteva što je gostujuća ekipa iskoristila i potpuno se vratila rezultatski u meč pogodcima Beočanina i Babića. U poslednjih 5 minuta prvog poluvremena igralo se gol za gol, naš tim je uglavnom vodio, ali nikako nije uspevao da u fazi odbrane zaustavi veoma raspoloženog Manića, koji je domaće držao u igri. Drugo poluvreme je pokazalo pavo lice Partizan Dunav osiguranja, odbrana je konačno profunkcionisala, golman Stojković je nastavio sa uspešnim odbranama Abadžića iz prvog dela, a napad je bio dosta raznovrstan. Presudni deo meča bio je od 46-59. minuta u kojem naš tim nije primio gol, a kada je uspeo da dodje do velike prednosti. Trener Brković je dao šansu svim igračima. Treba napomenuti da je meč, iako je bio veoma značajan za obe ekipe, prošao u fer i korektnoj igri, a da je veliki broj gledalaca u Kristalnoj dvorani samo ulepšao sliku jedne kvalitetne superligaške utakmice.