Crno-beli su pobedili i na trećem uzastopnom gostovanju domaći Naisus 32:31 (15:14). Iako oslabljeni, jer Marjanac nije igrao, naši igrači su uspeli da naprave podvig i pobede na jednom od najtežih ovosezonskih gostovanja. Ekipa Naisusa je imala prednost od početka utakmice, najviše zahvaljujući Đuriću i Deniću, ali kako se približavao kraj poluvremena crno-beli su igrali sve bolje i golom Kostadinovića iz kontranapada tim iz Humske odlazi na odmor sa golom prednosti. Početak drugog poluvremena doneo je pad u igri gostiju i najveću prednost Nišlija od 23:19 u 40. minutu meča. U sledećih 5 minuta dolazi do velikog preokreta i Partizan Dunav osiguranje pravi 5:0 i dolazi do prednosti. Domaći se nisu predavali, uspevaju da od 26:28 postizanjem 3 vezana pogotka ponovo dođu do prednosti u 52. minutu meča. Tada Beočanin postiže dva odlučujuća gola, kojima naš tim vraća prednost i  znalački je zadržava do kraja utakmice. Ponovo je odlično odigrala bekovska linija, a posebno su se izdvojili Beočanin sa 10 (17/10) i Babić sa 7 (10/7) postignutih golova. Golmanski par Abadžić-Stojković je davao sigurnost u momentima kada je to bilo najpotrebnije.  Posebnu pohvalu treba odati vernim navijačima, iz Niša i okoline, koji su tokom cele utakmice davali veliku podršku našim mladim igračima. Nakon utakmice crno-beli su pobedu proslavili uz zajedničke pesme sa navijačima.