Posle da vezana poraza, Partizan Dunav osiguranje je uspeo da pobedi na teškom gostovanju. Kako se i očekivalo, viđena je jedna veoma borbena utakmica u kojoj je najveća prednost jedne ekipe iznosila 3 gola razlike. Do 19. minuta ekipe su smenjivale u vođstvu i imale minimalnu prednost, ali tada domaći koriste priliku i prvi put povećavaju na 9:7. To kao da je dalo motiv našim igračima koji u naredna dva napada izjednačuju i do kraja poluvremena prave seriju 7:2. Na početku drugog poluvremena crno-beli ne koriste priliku da uvećaju prednost, već domaćinu omogućavaju da se vrati u meč. Od tada pa do kraja utakmice, Partizan Dunav osiguranje sticao prednost od najviše dva gola, a domaćin je nekako uspevao da izjednači. Raduje svakako smirenost naših igrača u napadu u kojima su se golgeterski isticali Pilipović, Beočanin, Marijanac i Dimitrijević. Dramatičnost na utakmici je dostigla vrhunac u poslednjih osamdeset sekundi. Prvo naš tim preko Pilipovića, iz kontrananpada, dolazi do prednosti od 29:28.U tom trenutku je ostalo da se igra nešto više od jednog minuta, međutim domaći ne uspevaju da izjednače, iako su imali posed lopte do kraja meča. U domaćem timu se, standarno, istakao Ilić (ukupan šut 19/11), a kod crno-belih vidljiv je bio učinak bekova (posle dužeg vremena), već pomenutog Pilipovića i golmana Abadžića sa 17 odbranjenih šuteva (42,5%).