U derbiju 6. kola play-off a crno-beli su poraženi na Banjici od najvećeg favorita za prvaka države , ekipe Vojvodine 24:25 (12:12). Sigurno bi drugačije pričali o ovom meču da je Mršulja 14 sekundi pre kraja realizovao sedmerac, na našu žalost lopta je pogodila okvir gola (prečku) i gosti su ipak izašli kao pobednici. Sve do 17. minuta se igralo “gol za gol“ u kojem su  se obe ekipe smenjivale u vođstvu, mada ostaje utisak da je domaći tim propustio nekoliko prilika, naročito sa igračem više, da već do tada ima određenu prednost. To je svakako značajno, jer je upravo od 17. minuta nastupio najbolji deo utakmice koji je odigrao tim iz Humske. Golovima Mršulje, Radovanovića, Sretenovića i Radojkovića naš tim je došao do najveće prednosti 11:7 (23′). Ista prednost je bila i u 26. minutu kada Sretenović ponovo postiže pogodak za 12:8.   Ali onda sledi pad u igri domaćeg tima, koji nas je verovatno koštao bodova. U samo 2 minuta igre sa igračem više, Vojvodina je preko reprezentativca Stankovića napravila 0:3. Velika žal ostaje što 26 minuta veoma dobre igre nije krunisano sa bilo kojom prednosti. Veći izbor igrača tima iz Novog Sada je uslovio da u drugom delu imaju konstantnu prednost, kažnjavajući praktično svaku grešku Beograđana. Golom Elezovića u 46. minutu crveno-beli dolaze do najveće prednosti 18:22. Sve do 56. minuta je bilo na strani gostiju, ali se u tom periodu značajno popravila odbrana crno-belih. U 59. minutu , Ćućuz brani šut Orbovića, ali Radojković brzopleto pravi grešku u dodavanju i tako propada prva šansa da se izjednači. U poslednjem minutu Orbović šutira preko gola i naš tim ima novu šansu iz koje je iznuđen sedmerac. Na veliku žalost Mršulja , kao što je već opisano , tu priliku nije realizovao. -Ova, veoma teška, sezona sigurno će biti upamćena po završnicama utakmica koje je naš tim imao, naročito u doigravanju za prvaka države, jer je ovo 4 utakmica u nizu koja se rešava u poslednjem napadu bilo našeg ili protivničkog tima.

Sledeći meč crno-beli igraju u Kaću u sredu 13. maja.