Od pre 3 godine, 12. maj je postao dan okupljanja svih generacija rukometnog kluba "Partizan". Tako su se i danas okupili svi oni koji vole i poštuju naš klub.

Od pre 3 godine, 12. maj je postao dan okupljanja svih generacija rukometnog kluba "Partizan". Tako su se i danas okupili svi oni koji vole i poštuju naš klub.

Domaćin ovogodišnje proslave bila je živa legenda našeg kluba Petar Eror, a među prisutnima su se pojavili legende kluba: Borivoj Stanković, Korać Mirko, Djokić Vasilije, Arsenijević Miloš…; legenda JSD Partizan  – Milica Stojadinović; generalni sekretar JSD Partizan Milan Obućina; bivši Predsednik kluba Momčilo Mandić Generalni sekretari RSS i RSB Božidar Đurković i Svetozar Stanković; selektor muške reprezentacije Jovica Cvetković, mnogobrojni sportski radnici iz porodice Partizana, aktuelni igrači i stručni štab RK "Partizan", predstavnici navijača,  prijatelji iz RK "Studentski grad", novinari…

Fotografije sa ovogodišnje proslave pogledajte u …