Poziv za redovnu sednicu Skupštine RK Partizan

Na osnovu Člana 39. Statuta Rukometnog kluba Partizan, sazivam redovnu sednicu Skupštine RK Partizan dana 30.05.2024. godine sa početkom u 18 časova u Klubu sportista na Stadionu Partizana (Humska br. 1) i predlažem sledeći dnevni red: Izbor radnih tela, Izveštaj...

Bronza za crno-bele: Partizan pobedom ispratio Kojadinovića

Emotivno veče za crno-bele na Banjici. Rukometaši Partizana pobedili su Dinamo rezultatom 31:21 (16:8) i osvojili treće mesto u Super rukometnoj ligi za sezonu 2023/24. Uprkos tome što se nisu plasirali u finale doigravanja za prvaka države, ova sezona biće upamćena...

Nikola Crnoglavac prvo pojačanje Partizana za narednu sezonu

Dok čekamo poslednju takmičarsku utakmicu u tekućoj sezoni, uprava kluba i stručni štab vredno rade na pojačanjima za narednu. Desni bek Nikola Crnoglavac je prvo ime sa kojim je parafirana saradnja i očekuje se da 32-godišnji Kraljevčanin bude jedan od predvodnika...

RUKOMETNI KLUB PARTIZAN

Prethodna utakmica

METALOPLASTIKAPARTIZAN
34:24
treća utakmica polufinala plej-ofa

Tabela – sezona 2023/2024

#KlubOdigranoPNPGol +Gol -Bod
1 Vojvodina021100043
2 Metaloplastika018130037
3 Partizan016240034
4 Dinamo016150033
5 Dubočica 54011290024
6 Crvena zvezda0111100023
7 Radnički074110018
8 Obilić
062140014
9 Jugović061150013
10 Ub04116009
11 Vranje 195703217008
12 Proleter02217006

Sledeća utakmica

PARTIZAN DINAMO
31:21
UTAKMICA ZA TREĆE MESTO

18.05. u 19:30

Vesti 2023/2024

Poziv za redovnu sednicu Skupštine RK Partizan

Poziv za redovnu sednicu Skupštine RK Partizan

Na osnovu Člana 39. Statuta Rukometnog kluba Partizan, sazivam redovnu sednicu Skupštine RK Partizan dana 30.05.2024. godine sa početkom u 18 časova u Klubu sportista na Stadionu Partizana (Humska br. 1) i predlažem sledeći dnevni red: Izbor radnih tela, Izveštaj...

Bronza za crno-bele: Partizan pobedom ispratio Kojadinovića

Bronza za crno-bele: Partizan pobedom ispratio Kojadinovića

Emotivno veče za crno-bele na Banjici. Rukometaši Partizana pobedili su Dinamo rezultatom 31:21 (16:8) i osvojili treće mesto u Super rukometnoj ligi za sezonu 2023/24. Uprkos tome što se nisu plasirali u finale doigravanja za prvaka države, ova sezona biće upamćena...

Nikola Crnoglavac prvo pojačanje Partizana za narednu sezonu

Nikola Crnoglavac prvo pojačanje Partizana za narednu sezonu

Dok čekamo poslednju takmičarsku utakmicu u tekućoj sezoni, uprava kluba i stručni štab vredno rade na pojačanjima za narednu. Desni bek Nikola Crnoglavac je prvo ime sa kojim je parafirana saradnja i očekuje se da 32-godišnji Kraljevčanin bude jedan od predvodnika...

Ćirković: Želimo da trijumfom stavimo tačku na jednu uspešnu sezonu

Ćirković: Želimo da trijumfom stavimo tačku na jednu uspešnu sezonu

Rukometaši Partizana napunili su baterije posle iscrpljujuće polufinalne serije plej-ofa sa Metaloplastikom. Vidno istrošeni, crno-beli nisu uspeli da uđu u novo finale, ali nemaju za čime da žale, jer će ovu sezonu pamtiti po prvom osvojenom trofeju nakon 11 godina....

Partizan nemoćan u Šapcu: Crno-beli bez finala Super rukometne lige

Partizan nemoćan u Šapcu: Crno-beli bez finala Super rukometne lige

Rukometaši Partizana nisu uspeli da se plasiraju u finale plej-ofa Super rukometne lige. Ponestalo je snage crno-belima u majstorici polufinala, pa je Metaloplastika, uz mnogo bolje izdanje u drugom poluvremenu, došla do ubedljivog trijumfa - 34:24 (17:14). Tokom...

Ekipa 2023/2024

Sponzori

Dunav
FOX vision
Varoš kapija
Fizio Vračar
Fakultet za sport
VŠSR
SoccerBet
MBS
Intermezzo
Mona Man
Agro Food