Crno-beli korak bliži cilju: Partizan odneo bodove iz Pančeva

Rukometaši Partizana revanširali su se Dinamu za poraz u prvom delu sezone, savladavši Pančevce u ,,Strelištu" rezultatom 20:28 (12:13). Posle večerašnjeg trijumfa u derbiju 18. kola Super rukometne lige, naš tim je preuzeo treće mesto na tabeli i korak je bliži cilju...

Nemanja Jović pred susret sa Dinamom: Pobeda je imperativ

Rukometaši Partizana u subotu od 18 časova gostuju ekipi Dinama, direktnom rivalu u borbi za treće mesto na tabeli (RTS 2, Arena Sport 7). Crno-beli imaju imperativ pobede u derbiju 18. kola Super rukometne lige, s obzirom na to da tim iz Pančeva u ovom trenutku...

Povratak na pobednički kolosek: Partizan bolji od Radničkog

Rukometaši Partizana vratili su se na pobednički kolosek. Crno-beli su večeras na Banjici savladali ekipu Radničkog rezultatom 38:26 (21:16), a za dvocifrenu razliku pobrinuo se golman Ivan Mihajlov, koji je u drugom poluvremenu stao na gol i odbranio 54% šuteva...

RUKOMETNI KLUB PARTIZAN

Prethodna utakmica

DINAMOPARTIZAN
20:28
18. kolo Super rukometne lige

Tabela – sezona 2023/2024

#KlubOdigranoPNPGol +Gol -Bod
1 Vojvodina016100033
2 Metaloplastika015110031
3 Dinamo012140025
4 Partizan011240024
5 Dubočica 5409260020
6 Crvena zvezda08180017
7 Radnički04490012
8 Jugović051110011
9 Obilić042110010
10 Ub04112009
11 Vranje 195702213006
12 Proleter02213006

Sledeća utakmica

UBPARTIZAN
:
19. kolo Super rukometne lige

08.03. u 20:00

Vesti 2023/2024

Crno-beli korak bliži cilju: Partizan odneo bodove iz Pančeva

Crno-beli korak bliži cilju: Partizan odneo bodove iz Pančeva

Rukometaši Partizana revanširali su se Dinamu za poraz u prvom delu sezone, savladavši Pančevce u ,,Strelištu" rezultatom 20:28 (12:13). Posle večerašnjeg trijumfa u derbiju 18. kola Super rukometne lige, naš tim je preuzeo treće mesto na tabeli i korak je bliži cilju...

Nemanja Jović pred susret sa Dinamom: Pobeda je imperativ

Nemanja Jović pred susret sa Dinamom: Pobeda je imperativ

Rukometaši Partizana u subotu od 18 časova gostuju ekipi Dinama, direktnom rivalu u borbi za treće mesto na tabeli (RTS 2, Arena Sport 7). Crno-beli imaju imperativ pobede u derbiju 18. kola Super rukometne lige, s obzirom na to da tim iz Pančeva u ovom trenutku...

Povratak na pobednički kolosek: Partizan bolji od Radničkog

Povratak na pobednički kolosek: Partizan bolji od Radničkog

Rukometaši Partizana vratili su se na pobednički kolosek. Crno-beli su večeras na Banjici savladali ekipu Radničkog rezultatom 38:26 (21:16), a za dvocifrenu razliku pobrinuo se golman Ivan Mihajlov, koji je u drugom poluvremenu stao na gol i odbranio 54% šuteva...

Podela bodova u večitom derbiju

Podela bodova u večitom derbiju

Drugi večiti derbi ove sezone završen je nerešenim rezultatom. Rukometaši Partizana odneli su bod sa gostovanja Crvenoj zvezdi, ali s obzirom na to da su dva minuta pre kraja imali dva gola prednosti, ostaje žal za propuštenim šansama i greškama koje su skupo koštale...

Ekipa 2023/2024

Sponzori

Dunav
FOX vision
Varoš kapija
Fizio Vračar
Fakultet za sport
VŠSR
SoccerBet
MBS
Intermezzo
Mona Man
Agro Food