Ćirković: Nećemo u finale ući inferiorni, želim da budemo ravnopravan rival

Još tačno 24 časa je ostalo do prvog sudijskog zvižduka i početka finalne utakmice Kupa prof. dr Branislav Pokrajac. Partizan i Vojvodina su se poslednji put sastali pre dva meseca, na startu prolećnog dela sezone Super rukometne lige, kada su Novosađani slavili na...

Šotić pred finale Kupa: Timskom igrom i čvrstom odbranom do trofeja

Od osvojenog trofeja u sezoni 2012/13, rukometni klub Partizan čeka na finale nacionalnog Kupa. Posle 11 godina taj cilj je konačno ostvaren, ali je zacrtan novi - da se trofej nađe u vitrinama u Humskoj 1. Crno-beli u subotu od 18 časova izlaze na megdan novosadskoj...

Partizan nadigrao Dubočicu 54: Crno-beli sa treće pozicije u plej-of

Rukometaši Partizana načinili su prvi korak ka ostvarenju zacrtanih ciljeva za tekuću sezonu. Crno-beli su večerašnjom pobedom nad Dubočicom 54 zadržali treću poziciju na tabeli i zakazali duel sa Metaloplastikom u polufinalu plej-ofa. U drugom polufinalu snage će...

RUKOMETNI KLUB PARTIZAN

Prethodna utakmica

VOJVODINAPARTIZAN
28:29
FINALE KUPA PROF. DR BRANISLAV POKRAJAC

POSLE PRODUŽETAKA I PENALA

Tabela – sezona 2023/2024

#KlubOdigranoPNPGol +Gol -Bod
1 Vojvodina021100043
2 Metaloplastika018130037
3 Partizan016240034
4 Dinamo016150033
5 Dubočica 54011290024
6 Crvena zvezda0111100023
7 Radnički074110018
8 Obilić
062140014
9 Jugović061150013
10 Ub04116009
11 Vranje 195703217008
12 Proleter02217006

Sledeća utakmica

METALOPLASTIKAPARTIZAN
:
POLUFINALE PLEJ-OFA

20.04.

Vesti 2023/2024

Šotić pred finale Kupa: Timskom igrom i čvrstom odbranom do trofeja

Šotić pred finale Kupa: Timskom igrom i čvrstom odbranom do trofeja

Od osvojenog trofeja u sezoni 2012/13, rukometni klub Partizan čeka na finale nacionalnog Kupa. Posle 11 godina taj cilj je konačno ostvaren, ali je zacrtan novi - da se trofej nađe u vitrinama u Humskoj 1. Crno-beli u subotu od 18 časova izlaze na megdan novosadskoj...

Partizan nadigrao Dubočicu 54: Crno-beli sa treće pozicije u plej-of

Partizan nadigrao Dubočicu 54: Crno-beli sa treće pozicije u plej-of

Rukometaši Partizana načinili su prvi korak ka ostvarenju zacrtanih ciljeva za tekuću sezonu. Crno-beli su večerašnjom pobedom nad Dubočicom 54 zadržali treću poziciju na tabeli i zakazali duel sa Metaloplastikom u polufinalu plej-ofa. U drugom polufinalu snage će...

Stefan Šaponjić: Želimo da zadržimo visok intenzitet igre

Stefan Šaponjić: Želimo da zadržimo visok intenzitet igre

Rukometaši Partizana u subotu od 18:30 dočekuju ekipu Dubočice 54, a ulaz će i ovoga puta biti besplatan. Iako su crno-beli favoriti u duelu poslednjeg kola prvog dela Super rukometne lige, pivot Stefan Šaponjić poručuje da ne sme doći do opuštanja. ,,Očekujem vrlo...

Derbi kola pripao crno-belima: Partizan u naletu, pala i Metaloplastika

Derbi kola pripao crno-belima: Partizan u naletu, pala i Metaloplastika

Nakon što su u polufinalu Kupa eliminisali pančevački Dinamo, rukometaši Partizana su večeras odigrali još jednu sjajnu utakmicu i nadigrali Metaloplastiku Elixir rezultatom 30:27 (14:13). Duel dva tima koji će se, po svoj prilici, sastati u polufinalu plej-ofa, u...

Ekipa 2023/2024

Sponzori

Dunav
FOX vision
Varoš kapija
Fizio Vračar
Fakultet za sport
VŠSR
SoccerBet
MBS
Intermezzo
Mona Man
Agro Food