Marko Isaković deo stručnog štaba naredne četiri godine

Pored pojačanja u igračkom kadru, Rukometni klub Partizan sa velikim zadovoljstvom objavljuje da će od naredne sezone u svom stručnom štabu imati još jednog doktora nauka. U pitanju je Marko Isaković, master couch trener, koji će biti šef za fizičku pripremu...

Predrag Jušković novi predsednik Skupštine RK Partizan

Redovna godišnja sednica Skupštine Rukometnog kluba Partizan održana je u četvrtak, 30. maja, a s obzirom na to da je prethodni predsednik Skupštine, gospodin Radosav Šljivančanin, podneo ostavku pre izvesnog perioda, glavna tačka dnevnog reda bila je izbor novog...

Poziv za redovnu sednicu Skupštine RK Partizan

Na osnovu Člana 39. Statuta Rukometnog kluba Partizan, sazivam redovnu sednicu Skupštine RK Partizan dana 30.05.2024. godine sa početkom u 18 časova u Klubu sportista na Stadionu Partizana (Humska br. 1) i predlažem sledeći dnevni red: Izbor radnih tela, Izveštaj...

RUKOMETNI KLUB PARTIZAN

Prethodna utakmica

:

Tabela – sezona 2023/2024

#KlubOdigranoPNPGol +Gol -Bod
1 Vojvodina021100043
2 Metaloplastika018130037
3 Partizan016240034
4 Dinamo016150033
5 Dubočica 54011290024
6 Crvena zvezda0111100023
7 Radnički074110018
8 Obilić
062140014
9 Jugović061150013
10 Ub04116009
11 Vranje 195703217008
12 Proleter02217006

Sledeća utakmica

:

Vesti 2023/2024

Marko Isaković deo stručnog štaba naredne četiri godine

Marko Isaković deo stručnog štaba naredne četiri godine

Pored pojačanja u igračkom kadru, Rukometni klub Partizan sa velikim zadovoljstvom objavljuje da će od naredne sezone u svom stručnom štabu imati još jednog doktora nauka. U pitanju je Marko Isaković, master couch trener, koji će biti šef za fizičku pripremu...

Predrag Jušković novi predsednik Skupštine RK Partizan

Predrag Jušković novi predsednik Skupštine RK Partizan

Redovna godišnja sednica Skupštine Rukometnog kluba Partizan održana je u četvrtak, 30. maja, a s obzirom na to da je prethodni predsednik Skupštine, gospodin Radosav Šljivančanin, podneo ostavku pre izvesnog perioda, glavna tačka dnevnog reda bila je izbor novog...

Poziv za redovnu sednicu Skupštine RK Partizan

Poziv za redovnu sednicu Skupštine RK Partizan

Na osnovu Člana 39. Statuta Rukometnog kluba Partizan, sazivam redovnu sednicu Skupštine RK Partizan dana 30.05.2024. godine sa početkom u 18 časova u Klubu sportista na Stadionu Partizana (Humska br. 1) i predlažem sledeći dnevni red: Izbor radnih tela, Izveštaj...

Bronza za crno-bele: Partizan pobedom ispratio Kojadinovića

Bronza za crno-bele: Partizan pobedom ispratio Kojadinovića

Emotivno veče za crno-bele na Banjici. Rukometaši Partizana pobedili su Dinamo rezultatom 31:21 (16:8) i osvojili treće mesto u Super rukometnoj ligi za sezonu 2023/24. Uprkos tome što se nisu plasirali u finale doigravanja za prvaka države, ova sezona biće upamćena...

Nikola Crnoglavac prvo pojačanje Partizana za narednu sezonu

Nikola Crnoglavac prvo pojačanje Partizana za narednu sezonu

Dok čekamo poslednju takmičarsku utakmicu u tekućoj sezoni, uprava kluba i stručni štab vredno rade na pojačanjima za narednu. Desni bek Nikola Crnoglavac je prvo ime sa kojim je parafirana saradnja i očekuje se da 32-godišnji Kraljevčanin bude jedan od predvodnika...

Ekipa 2023/2024

Sponzori

Dunav
FOX vision
Varoš kapija
Fizio Vračar
Fakultet za sport
VŠSR
SoccerBet
MBS
Intermezzo
Mona Man
Agro Food