Crno-beli će, na preporuku bivšeg selektora Srbije Seada Hasanefendića, biti gosti rukometnog saveza Tunisa od 21. do 27 juna 2010. godine. Naime, pomenuti savez svake godine u goste dovodi jedan od perspektivnih timova iz Evrope koji će sparingovati tamošnjim selekcijama. Juna ove godine za gosta je planirana nemačka ekipa Gumerzbah čiji je sadašnji trener Sead Hasanefendić, u Tunisu ostavio dubok trenerski trag i tamo je uvek rado viđen gost. Zbog ranije dogovorenih obaveza ekipa Gumerzbaha nije u mogućnosti da prihvati gostovanje, a g-din Hasanefendić je preporučio da umesto njegove ekipe gost bude Partizan Dunav osiguranje. To je samo potvrda iskrenih prijateljskih odnosa koje je g-din Hasanefendić stekao u našem klubu. Kolika je povezanost g-dina Hasaefendića sa našim klubom može reći da je on isto gostovanje crno-belima organizovao u oktobru 2004. godine, kada je bio selektor reprezentacije Tunisa, kao i da su mu najbliži saradnici u reprezentaciji Srbije bili naš trener Aleksandar Brković i skauter-statističar Željko Radojević.