Crno-beli su poraženi drugi put ove sezone od Radničkog iz Kragujevca (26:31). Gostujući igrači su tokom celog meča znali šta hoće i znalački su stigli do vrlo ubedljive pobede. Početak utakmice je prošao u izjednačenoj igri sa minimalnom prednosti gostiju. Nešto bolju igru domaći imaju sredinom poluvremena kada dolaze do prednosti od 2 gola (11:9 i 12:10) ali su je vrlo brzo prokockali. Od tada postoji praktično samo jedan tim na parketu koji dominira. Drugo poluvreme donosi veoma sigurnu igru tima iz Kragujevca kojoj naš tim nije uspeo da parira. U 49. minutu gosti dolaze do najubedljivije prednosti 21:29. Nakon toga domaći prave 3:0, ali je to ispostavilo sve što su uspeli da urade u ovom meču. Crno-beli nisu imali  rešenje za Đukića  (10 postignutih golova), dok je golman Zlatanović (12 odbrana i 3 sedmerca) iskusno davao sigurnost svojoj ekipi.