U derbiju 1. kola SRL Srbije crno – beli su deklasirali ekipu Jugovića u Kaću 35:21 (19:11). Iako se, po tradiciji, očekivala teška i neizvesna utakmica, na terenu u Kaću je postojao samo jedan tim – Partizan. Od prvog minuta gosti su nametnuli visok ritam igre, koji domaći nikako nisu mogli da prate, naročito od 15. minuta kada je od rezultata 8:9 napravljena serija 10:3 do kraja poluvremena. Kako je crno-beli tim delovao na terenu najbolje govori podatak kako su dobro raspoređeni strelci – čak 5 igrača je postiglo po 5 golova (Dimitrijević, Maksić, Pilipović, Kostadinović, Mešter), a golmani imali uspešnost 46% odbranjenih šuteva. Raduje i to da se ekipa nije zadovoljila dobrim rezultatom na poluvremenu, nego je nastavila sa još boljom igrom, a rezultat takvog pristupa je krajnji rezultat koji je bio i najveća gol razlika u toku meča. Posle dugo vremena Kaćka publika je aplauzom nagradila jedan gostujući tim.