Crno-beli su savladali novosadsku Vojvodinu 31:24. Na osnovu rezultata bi se reklo da je pobeda bila laka i ubedljiva, ali sam početak i tok utakmice to sigurno neće potvrditi. Lako su gosti došli do prednosti 1:4 u 5. minutu kažnjavajaući greške i uspavanost domaćih igrača. U 14. minutu domaći prvi put izjednačuju  na 5:5, a u 19. dolaze po prvi put u vođstvo (7:6). Sve do 26. minuta trajala je izjednačena igra, a onda u poslednja 4. minuta tim iz Humske pravi 3:0 i stvara najveću prednost u prvom delu. U drugom delu viđena je nešto bolja igra domaćih, a i to je bilo dovoljno da prednost raste iz minuta u minut da bi u 54. minutu iznosila najvećih 9 golova 27:18. Do kraja meča trener Brković je dao priliku svim igračima, koji to nisu shvatili na pravi način, što je ekipa Vojvodine iskoristila i smanjila prednost na podnošljivih 7 golova.