U jednoj veoma uzbudljivoj utakmici tim iz Humske je poražen 24:21, ali je zbog beogradskih +4 uspeo da se plasira u 1/8 finala Challenge cup-a. Početak utakmice , što se tiče crno-belih bio je katastrofalan, jer čitavih 10 minuta nisu uspeli da postignu gol. Domaći su u 9. minutu već imali prednost koja ih vodi dalje (5:0). A kao i u Beogradu ekipe su igrale u naletima. Već u 17. minutu bilo je samo 6:5 i kada se očekivao potpun preokret, Partizan je stao i u sledećih 13. minuta postignut je samo jedan gol. Međimurje je na poluvreme otišlo sa prednosti od neverovatnih 13:6. Drugo poluvreme je bilo samo nastavak golgote koju su crno-beli preživljavali. U 34.minutu je +8 za domaće (15:7). Od 38. do 52. minuta igralo se gol za gol , a gosti nikako nisu uspevali da odbrane napad i spoje dva vezana pogotka. Tada sledi dva minuta najbolje koncentracije u igri i Partizan dolazi do samo-2 (22:20). Domaći trener uzima tajm-out , nakon kojeg Međimurje ponovo dolazi do čuvenih +4. Igra nerava traje čitavih 5 minuta, a 21. gol postiže Maksić iz sedmerca u 59. minutu. Poslednji napad "plavih" traje čitavih minut, do centralnog momenta meča 59:48 kada prolaz Čužića na 6m brani popularni "Džambo" . Poslednjih 12 sekundi zadržana je lopta i slavlje gostiju je počelo!!!