Već tradicionalno, sredinom decembra crno-beli gostuju u Priboju. Kao i do sada taj meč privlači pažnju velikog broja ljubitelja sporta i rukometa u gradu na Limu. U prohladnoj hali pred oko 1500 gledalaca odigrana je veoma dobra utakmica u kojoj je gostujući tim odigrao najbolje poluvreme u ovom delu prvenstva. Prvi deo utakmice počeo je izjednačeno, da bi se tim iz Humske odlepio na +4 u 13. minutu (4:8). Međutim, domaći nalaze snege da u 20. minutu poravnaju rezultat na 9:9. Do kraja poluvremena gosti su bili u stalnoj prednosti, u 28. minutu +3 (13:16), ali traljavo odigravaju poslednja 2 napada i dozvoljavaju Pribojcima da u poslednjoj sekundi iz kontranapada smanje na samo jedan gol zaostatka (15:16). U tom momentu svi gledaoci u hali su pomislili da će domaći možda i uspeti da savladaju favorizovanog gosta. Drugi deo meča doneo je neverovatnu igru crno-belih koji su postigli 24 pogotka! Jednostavno tempo koji su nametnuli tim trenera Lakovića nije mogao da prati ni u jednom segmentu, a razlika je uvećevana iz minuta u minut, da bi krajnji rezultat od 27:40 bio i najveća razlika na meču. Koliko je ubedljivo izgledao Partizan govori i gromoglasni aplauz mnogobrojne publike na kraju utakmice, a zna se da ona baš i ne daje olako pohvale gostujućim timovima koji pobede u Priboju.