Crno-beli su savladali PKB rezultatom 30:28 (17:15) i tako se plasirali u 1/4 finale Kupa Srbije. Kao što se i očekivalo, na parketu Banjice, viđena je veoma borbena utakmica. Od početka utakmice tim iz Humske je imao prednost, dok su domaći na ovom susretu, ekipa Pkb-a samo jednom vodili i to 10:9 u 21.minutu meča. Crno-beli su imali nekoliko puta priliku da se rezultatski znatno odlepe, prvo u samom uvodu meča pri rezultatu 7:3 (12′), 23:18 (38′) i 27:21 (47′), ali su svojim greškama dozvoljavali protivniku da se vraća u utakmicu. Tačku na rezultatsku neizvesnost stavio je Bane Radanović 2 minuta pre kraja meča, pogotkom za, ispostavlo se, konačnih 30:28. Valja istaći da je prvu zvaničnu utakmicu u crno-belom dresu u seniorskoj konkurenciji odigrao Bogdan Radivojević, koji je veoma uspešno nadoknadio izostanak reprezentativca Miše Kostadinovića. Protivnik u 1/4 finalu Kupa je ekipa Radničkog iz Kragujevca, a meč će se odigrati 23. marta.