U nedelji, koju je EHF odredio za odigravanje kvalifikacionih utakmica za EP u Beogradu 2012. godine od 07. do 13. marta, selektori seniorske, juniorske i kadetske reprezentacije su iskoristili mogućnost da pozovu svoje izabranike kako bi odradili nekoliko treninga i odigrali neku prijateljsku utakmicu. Seniorska reprezentacija je otputovala u Francusku, gde će se odigrati dvomeč protiv najbolje selekcije sveta i to u Lansu (četvrtak) i Monpeljeu (subota). Juniorska reprezentacija će se oklupiti 08. marta, a u petak 11. marta će otputovati u Sloveniju takođe na dvomeč. Kadetska selekcija neće imati utakmice, već će od četvrtka do nedelje trenirati u Beogradu. Naš klub, kako jedan od retkih, se može podičiti činjenicom da će u sve tri selekcije imati svoje članove. U seniorskoj će biti Strahinja Milić; u juniorskoj Nikola Džamić, Nemanja Ilić, Savo Mešter, Đorđe golubović i Ivan Dimitrijević; a u kadetskoj Mihailo Radovanović, Bogdan Radivojević, Luka Minić, Mijailo Marsenić, Nikola Potić, dok će u stručnom štabu,kao trener golmana, biti Mihailo Radosavljević. Svim našim članovima želimo da opravdaju poziv u nacionalni tim i što je moguće bolje reprezentuju boje Srbije.