Samo 15 minuta, fenomenalne igre, u drugom poluvremenu bilo je dovoljno da tim iz Humske ubedljivo savlada veoma dobru ekipu Radničkog 35:27 (15:13). U prvom delu meča viđena je izjednačena igra u kojoj su domaći imali prednost od 1-3 gola. Međutim svaki put kada bi došli do +3 (7:4 u 10′), (11:8 u 17′) su pravili neverovatne greške i gostima dozvoljavli da se lako vrate u meč. Poslednji put je to bilo u 23′ kada su izjednačili na 12:12. Čak 5 sledećih minuta ekipe nisu uspevale da postignu pogodak, da bi domaći ikoristili svoju šansu u poslednjem minutu meča i na odmor otišli sa +2. Početak drugog dela doneo je još sigurniju igru domaćih tako da u 38′ dolaze na +5 (22:17). Od tog momenta pa do 53′ crno-beli igraju jednu od najboljih partija u sezni i prave 11:5 za najveću prednost od +11 (33:22). Koliko je superiorno izgledao domaći tim govori i podatak da su se u strelce upisali svi osim mladog Radivojevića, a prednjačio je Maksić sa 10 golova (13/10). Vredno pomene je svakako i nasup golmana Džamića, koji je maksimalno iskoristio prilku koja mu se ukazala, sa 14 odbrana.