Na jednom od najtežih gostovanja u tekućoj sezoni, crno-beli su savladali Vojvodinu u Novom Sadu rezultatom 25:34 (16:15). Kao i u nekoliko prethodnih mečeva, domaća ekipa je dobro počela, napravila prednost od 3:0 u 4. minutu. U tim uvodnim minutama Vojvodina je imala raspoloženog Barišića, kome se pridodao Popov, ali od 14. minuta tim iz Humske dolazi do svoje igre, da bi u 21. minutu prvi put došao do prednosti 11:12. U 24. minutu crno-beli prvi put imaju +2 (13:15) i trener domaćih Trbojević je primoran da zatraži minut odmora. Od nastavka igre pa do kraja poluvremena crveno-beli su napravili 3:0 i tako otišli sa minimalnom prednošću na poluvreme. Drugi deo utakmice doneo je, kako i mnogo puta u ovoj sezoni, znatno bolju igru , igru u kojoj protivnici ne mogu da isprate tempo koji nameće tim trenera Brkovića. Do 45. minuta (22:22) je bilo izjednačena igra, a onda je na tereneu postojao samo jedan tim – Partizan. Punih 9 minuta gosti nisu primili gol, a postigli su 8 (22:30 – 54′) i tada je svima bilo jasno da je tim iz Humske ostvario novu prvenstvenu pobedu. Do kraja utakmice oba trenera su iskoristila priliku da prže šansu igračima sa "klupe". Samo možemo konstatovati da je ovo bila jedna veoma bitna pobeda koja nas značajno približava tituli, ali i koja daje energiju pred sutrašnje putovanje u Atinu, gde će crno-beli tim voditi borbu za ulazak u 1/2 finale Challenge Cup-a.