Crno-beli su poraženi u 1/2 finalu Kupa Srbije od, domaćina završnog turnira, ekipe Vojvodine 23:28 (9:12). Domaći su od početka utakmice bili u prednosti (3′ 0:2), da bi se gosti prenuli i u 6′ izjednačili na 3:3, a u 9′ došli do prednosti 5:4. U periodu od 14′ do 23′ domaći prave 5:1 (7:10), ali tim iz Humske uzvraća i za minut dolazi do 9:10. Malo ko je očekivao da će to biti sve što su puleni trenera Brkovića uspeli da pariraju veoma borbenim i motivisanim Novosađanima. Do poluvremena oni prave 2:0, a u prvih 7 minuta drugog dela 4:1 (10:16). Poslednja šansa da se možda utakmici vrati neizvesnost bila je u 48′ kada gosti dolaze na -3 (17:20), ali ona nije iskorišćena što je bio znak da se crno-beli opraštaju od borbe za "duplu krunu" ove sezone.