U poslednjem takmičarskom meču na Banjici ove sezone, crno-beli su više nego ubedljivo savladali Priboj 46:25 (22:12). Ovo je najubedljivija pobeda u SRL Srbije u ovoj sezoni iako tim iz Humske nije bio kompletan, jer su zbog povreda odnosno bolesti odsustvovali Strahinja Milić i Aleksandar Pilipović. Cela utakmica bila je u znaku crno-belih koji su iz minuta u minut lako uvećavali  prednost, a najbolji podatak dominacije je 20 postignutih golova iz kontranapada (22/20) . Još jednom se desilo da su se svi igrači u polju upisali u listu strelaca,a golman Ljubenović je sakupio 20 odbrana (2 sedmerca). A posebno može radovati činjenica da su veći deo meča odigrali Bogdan Radivojević (1993.) i Nikola Potić (1994.). Specijalni gosti na utakmici bili su članovi generacije crno-belih iz sezone 1990/1991. izborila ulazak u Prvu saveznu ligu.