I pored poraza od, trećeplasirane ekipe španskog prvenstva, Ademar Leona 33:28 (20:12), crno-beli su ostavlili dosta dobar utisak. Nakon početne prednosti (0:1 i 1:2) domaći su nametnuli svoj ritam igre i u 10′ su imali +4 (8:4). Gosti su na momente dosta dobro proigravali Miloševića i tako držali rezultatski priključak. Visok ritam domaćina može se ogledati u činjenici da su već sredinom poluvremena 15 igrača ulazila u igru. Veliki broj grešaka gostiju omogućavao je "lake" golove iskusnoj ekipi kakva je Ademar, tako da se na poluvreme otišlo sa 20:12. Nastavak donosi dosta bolju igru crno-belih, pre svih golmana Milića a u napadu se pojavljuje više rešenja naročito preko Meštera i iz kontranapada Ilića. Gosti su dolazili na -6 (26:20 u 43′) i -5 (28:23 u 50′), ali je nekako falila još jedna odbrana ili sigurna realizacija da bi kraj utakmice bio što neizvesniji ili da se napravi potpuni preokret. Posebno treba pohvaliti mladog Marsenića, koji je u teškim porodičnim trenucima koje proživljava poslednjih dana, smogao snage, istčao na teren i dao nesebičan doprinos u igri u Leonu.