U odloženoj utakmici 4. kola SRL Srbije, crno-beli su savladali pančevački Dinamo 35:24 (16:11). Prvi deo doneo je izjednačenu igru u kojoj su domaći imali +5 (10:5), ali su greškama dozvolili gostima da se rezultatski održe. Poslednjih 5 minuta odbrana tima iz Humske je dosta dobro funkcionisala, tako da se na odmor otišlo ipak sa +5. Kako tako Dinamo je izdržao do 37. minuta (19:16), a od tog trenutka na terenu su samo postojali cno-beli. Oni su lagano materijalizovali dosta dobru odbranu i iz minuta u minut povećavali prednost do najvećih +13 (32:19 i 35:22). Ova utakmica dobro je poslužila treneru Brkoviću da podeli minutažu na skoro sve igrače, jer ih u nedelju očekuje najvažnija utkamica u Ligi šampiona protiv Segeda. To će biti prilika da se uknjiži prva pobeda u ovom najznačajnijem rukometnom klupskom takmičenju.