Crno-beli su tijumfalno prošli još jedno teško gostovanje, ovog puta u Crvenki 26:32 (16:16). Iako je to bio dupel prvo i poslednje plasirane ekipe na tabeli, Crvenka je tradicionalno teško gostovanje. Domaći su promenom trenera i prepunom halom dočekali goste i pošteno ih namučili. Tim iz Humske je tokom prvog poluvremena ima +3 (11:14 i 12:15), ali je greškama dozvolio "crvenima" da odmor dočekaju sa nerešenim rezultatom. Prvih 11 minuta drugog dela domaći su igrali kao u transu što je rezultiralo njihovom najvećom prednošću od +3 (22:19 i 23:20). Tada trener Brković u igru uvodi Radanovića koji povezuje odbranu i u sledećih 10 minuta gosti prave 5:0. Poslednji minuti utakmice su samo potvrdili razliku u kvalitetu