Na Banjici je viđena još jedna utakmica istog scenarija kao nekolicina prethodnih, u kojima gosti imaju prednost, a na kraju crno – beli rutinski privedu meč kraju. U ovoj su gosti, ovaj put iz Niša, imali prednost sve do 44. minuta (23:24). U narednih 10 minuta domaći igraju znatno angažovanije u odbrani i golovima iz kontranapada prave seriju 6:0 što im omogućava da stignu do svoje najveće prednosti (29:24). Posebno treba istaći role Vanje Ilića (8/7) i golmana Mihaila Radovanovića (8 odbrana).  Narednog vikenda je na programu je poslednja takmičarska utakmica crno-belih u 2011. i ujedno derbi jesenjeg dela prvenstva Vojvodina – Partizan u kojem se sastaju dve prvoplasirane i ne poražene ekipe.