Tim iz Humske je odigrao najbolju utakmicu ove sezone u SRL Srbije. Vrlo ubedljivo je slavio protiv trećeplasirane ekipe Radničkog iz Kragujevca 33:27 (20:11). Prvo poluvreme je odigrano sa izvanredno čvrstom odbranom (samo 7 primljenih golova iz pozicionog napada) i ubitačnim kontranapadom (7/7). Prelomni deo utakmice bio je od 10-17. minuta kada je napravljena serija 9:1 (3:3- 12:4). Tek pred kraj prvog dela gosti postižu nekoliko vezanih golova preko Nikolića. Drugi deo je bio rutinski posao za tim trenera Brkovića. "Rapsodija" je trajala do 56. minuta kada gosti koriste ulazak nekoliko domaćih igrača sa klupe i prave seriju 0:5 za konačnih 33:27. Treba istaći fenomenalno veče golmana Vasića 20 odbrana / 42 šuta (47,6%) , odličnu realizaciju sa 6m 15/14; kao i prvi nastup u seniorskom timu Ivana Popovića, igrača rođenog 1994. godine.