U poslednjem kolu SRL Srbije 11/12. ,u "Šumicama" se odigrao "večiti derbi", ovaj put nije rezultatski ništa značio nijednoj ekipi, koji su domaći rešili u svoju korist 29:26 (15:12). Crno-beli su odlično otvorili meč sa 0:2, ali su to lako ispustili i od 14′ minuta do 47′ crveno-beli su imali prednost. Najveća je bila početkom drugog poluvremena 17:12 (32′), ali se tada bude gosti i u već pomenutom 47′ dolaze do prednosti 20:21, a desetak sekundi kasnije i 20:22. Imao je tim iz Humske nekoliko prilika da meč prvede kraju, ali su greškama pružili šansu da se rezultatski održe i na kraju dođu do zaslužene pobede. valja istaći da su šansu da igraju ponovo imali Mršulja i Popović. Crno-belima još ostaje revijalna utakmica protiv reprezentacije SRL kada će biti uručen pobednički pehar i medalje čime će biti spuštena zavesa na najuspešniju sezonu u istoriju kluba!