Crno-beli su odigrali još jednu odličnu utakmicu u Ligi šampiona, protiv lidera grupe, "tima-reprezentacije Rusije", Čehovskih medveda. Gosti su slavili 27:31 (14:11). Hrabro, iako bez kapitena Maksića, su igrali puleni trenera Brkovića, a naročito poslednjih 10-tak minuta prvog dela , kada prave i najveću razliku +3 kojom je i završen taj deo igre. "Duža klupa" i mnogo veće iskustvo tima iz Rusije su sredinom drugog poluvremena praktično prelomili meč, jer su u prvih 10 minuta napravili seriju 3:10. Do kraja meča crno-beli su imali jedan pokušaj i napad da dođu na -2, ali više od toga nisu mogli. Ovo je bio poslednji meč LŠ u ovoj kalendarskoj godine, nastavak takmičenja je u februaru sledeće godine.